splníme vaše sny o bydlení
Nr 012015  Key account Manager - Koordinátor projektů

Jste komunikativní, ambiciózní, flexibilní a rádi byste se plně uplatnili na obchodní pozici v perspektivní společnosti? Nabízí se Vám jedinečná šance na pozici KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – KEY ACCOUNT MANAGER. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce
  • Prezentace projektů naší společnosti
  • Aktivní prodej
  • Vedení schůzek a komunikace s klienty
  • Upevňování vztahů s klienty
  • Rozšiřování klientského portfolia

Výhody
  • Zajímavé ohodnocení + atraktivní bonusy
  • Možnost uplatnění v prestižním a moderním odvětví
  • Unikátní systém vzdělávání

Požadavky
  • Reprezentativní vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • Ochotu neustále se vzdělávat a rozvíjet svoje dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Zodpovědnost a profesionální přístup k práci
  • Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe v oboru obchodu a absolventy

Své odpovědi včetně CV posílejte na email:  info@max-reality.cz

O MAX REAL ESTATE

Web provozuje společnost: MAX real estate, která je také členem REALITNÍ KOMORY

Pracovníci ze společnosti se věnují realitnímu trhu již od roku 1992.

Firma je založena na pofesionalitě, serióznosti a ochotě garantované našimi pracovníky. Jsme ryze česká dynamická a stabilní společnost.

Kariéra

  • volné pozice

Kontaktní informace

MAX real estate
Praha 3, 130 00

info@max-reality.cz

Pracovní obuv

Široký sortiment pracovní obuvi na jednom místě.

Práce v realitách

Objevte volnost podnikání a získejte zkušenosti na trhu realit.